Střet tří aut v Domažlicích zavinila 35letá řidička

DOMAŽLICE – Včera kolem poledne došlo v ulici 28. října v Domažlicích k hromadné dopravní nehodě. Za viníka nehody byla označena 35letá řidička osobního auta Renault Cango, která jela ve směru jízdy od centra města na obec Draženov.

Řidička bohužel nedodržela dostatečnou bezpečnostní vzdálenost a narazila do právě zastavujícího auta Volkswagen Passat, které jelo před ní. To řídil čtyřiadvacetiletý řidič. Volkswagen byl pak po nárazu odražen na Škodu Octavii pětatřicetiletého řidiče, jež stála před ním.

Při dopravní nehodě došlo k lehkému zranění řidičky Renault a žena byla převezena do nemocnice k ošetření. „Při šetření dopravní nehody policisté zjistili, že nebyla za jízdy připoutána bezpečnostním pásem. Požití alkoholických nápojů před jízdou u všech účastníků policisté vyloučili dechovými zkouškami. Škoda na vozidle Renault byla vyčíslena na 20 tisíc korun, na vozidle Volkswagen vznikla škoda 30 tisíc korun a na vozidle Škoda 20 tisíc korun. Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Domažlicích,“ sdělila mluvčí policie Dagmar Brožová.