Aktualizace: Po několika dnech, co opustil brány věznice, začal opět krást. Sedmatřicetiletý muž má na krku další obvinění

ilustrační foto

JIČÍNSKO – Muž s dvaceti záznamy v trestním rejstříku byl minulý týden obviněn za krádeže, kterých se dopustil v rodinném domě, realitní kanceláři a osobním vozidle. Nyní k tomu přibyl další vroubek a to za vloupání do e-shopu.

O nenapravitelném kriminálníkovi, který řádil na Jičínsku jsme vás informovali v článku: Po několika dnech, co opustil brány věznice, začal opět krást. K dvaceti trestním záznamům se připíše další. Tento čtvrtek dopoledne putoval muž do basy, jelikož dál pokračoval ve své trestné činnosti. Na začátku tohoto týdne se vloupal do jednoho z jičínských e-shopů. Tam ukradl příruční pokladnu s hotovostí a také herní konzoli. Lupem způsobil škodu za zhruba 20 tisíc korun.

„Při domovní prohlídce se žádné odcizené věci nenalezly, ale policistům se podařilo zajistit na poště balíček, který obviněný zaslal svému synovci,“ říká policejní tisková mluvčí Iva Kormošová. V balíčku byla nalezena odcizená a nepoškozená herní konzole, která bude vrácena majiteli. Muži hrozí, i za předchozí obvinění, trest tři roky vězení.