Obnažený exhibicionista se procházel po zlínském nádraží. Děvčatům prý musel ukázat svou chloubu

Ilustrační foto

ZLÍN – Jaro v plném rozpuku dolehlo na třiatřicetiletého muže z Kroměříže. Ten se uplynulý čtvrtek producíroval po zlínském autobusovém nádraží s odhaleným přirozením. „Přivolaným strážníkům poté sdělil, že je potřeba ukázat děvčatům jeho chloubu. Znechucený tón oznamovatelky ale nepověděl, že to až tak mimořádný šampión nejspíš nebude,“ podotkl zástupce ředitele Městské policie Zlín Pavel Janík.

K incidentu došlo kolem jedenácté hodiny dopoledne. Strážníci muže během chvilky dopadli v blízkém parku díky přesnému popisu jeho oblečení a směru dalšího pohybu. „Tady si také vyslechli jak jeho ochotné přiznání, tak i další historky z exhibicionistova deníčku, kde se to domnělými úspěchy u žen jen hemžilo. Že nutkání k této poněkud nonkonformní aktivitě bylo opravdu silné, potvrdila záhy i další svědkyně, která nedobrovolně zhlédla u dotyčného to, co nejspíš vůbec vidět nechtěla. A prověřením kamerového záznamu bylo zjištěno, že zdaleka nebyla poslední,“ vylíčil Pavel Janík.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

„Pro podezření ze spáchání přečinu výtržnictví strážníci sebevědomého exhibicionistu omezili na osobní svobodě a předali jej kolegům z republikové policie. Uvidíme, jaká další odhalení přinese následné vyšetřování,“ uzavřel Janík.