Policisté hledají muže, který zmizel z lodi

foto: Policie JMK

BRNO – Záhadu zmizelého muže řeší od nedělního odpoledne policisté v Bystrci. Ti přijali oznámení od posádky lodi na Brněnské přehradě o zmizelém muži.

V přístavišti nastoupil na loď Lipsko asi padesátiletý muž, který si zakoupil jízdenku na zastávku Sokolské koupaliště. Na této zastávce však nevystoupil. Posádka muže hledala, ale nikde na lodi nebyl. Zatím není zřejmé, kde loď opustil,  jestli to bylo před vyplutím, na jiné zastávce, anebo jestli během plavby nespadl z paluby do vody. Policistům se podařilo zajistit snímek z kamerového záznamu u přístaviště, kde by měl být onen muž zachycen před vyplutím lodi. Muž má štíhlou postavu, s prošedivělými vlasy, na tváři má strniště, na sobě oblečeny riflové modré kalhoty, bundu nezjištěné barvy. „Je dosti možné, že je muž v pořádku a pátráme zbytečně. Pokud pohřešovaného muže poznáváte, dejte nám vědět na lince 158,“ uvedl policejní mluvčí David Chaloupka.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.