Najdete v Píseckých horách barevné kamínky?

PÍSEK – Přemýšlíte, kam se vydat na procházku? A co takhle zkusit Písecké hory? Třeba cestou najdete barevné kamínky, které tam pravidelně umísťuje Centrum kultury v Písku. A takový nález se vám vyplatí, protože je můžete vyměnit za lístek do kina. Zajímá vás, jak na to?

Kamínky budou postupně ukrývány v místech, která jsou zakreslena na mapě. Tu najdete na stránkách centra stejně jako krátké básničky s nápovědou, kde se kamínek nachází. Správný kamínek určitě neminete, protože je modrý a má logo centra. Na jeho spodní straně naleznete kód, který odešlete buď prostřednictvím SMS, nebo e-mailem na adresu centra. To bude signálem, že kamínek byl již nalezen a bude moci být zveřejněna indicie pro hledání dalšího. S odesláním kódu tedy nečekejte příliš dlouho, aby další soutěžící nehledali kamínek, který již máte vy.

Celkem je pro vás v rámci hry Kamínku, vezmi mě do kina! připraveno jedenáct kamínků, se kterými si následně přijdete do pokladny kulturního domu pro vstupenku do kina na libovolné představení a malý dárek. Proč chodit na nudné procházky, když si v krásném prostředí píseckých lesů můžete zahrát hru, co říkáte?