Následky rozchodu na 1. máje: kopanec do hýždí, rozšlapaná koloběžka a poškrábané auto

PARDUBICKO – Místo prvomájového polibku pod rozkvetlou třešní přišel rozchod, jehož následky řeší chvaletičtí policisté. Třiačtyřicetiletý muž údajně kopl o rok starší ženu do hýždí, pohodil a pošlapal její koloběžku, později přijel do místa jejího bydliště, kde jí ještě k tomu měl poškrábat osobní automobil.

To vše se mělo stát po jejich rozchodu 1. května. „Urážky, které měl muž o bývalé partnerce šířit, oznamovatelka pár hodin přecházela s tím, že po krátkém čase vše pomine, ale jelikož se agrese zhrzeného expřítele stupňovala, musela přivolat policisty,“ komentovala policejní tisková mluvčí Eva Maturová.

Staňte členy FB skupiny Život v Pardubickém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.

Ačkoliv ji měl muž nejen slovně, ale i fyzicky napadnout, k jejímu zranění naštěstí nedošlo. „Expartnerka uvádí pouze hmotné škody na koloběžce i osobním automobilu, které jsou vyčísleny až na 41 tisíc korun. Na začátku tohoto běsnění mohl být podezřelý nešťastný „pouze“ z rozchodu, po pár hodinách i z podezření ze spáchání trestného činu poškození cizí věci, za což by mu soud mohl uložit až roční vězení,“ dodala mluvčí Maturová.

Foto: xsj.699pic.com