Opilá žena do noci pouštěla diskotéku, rušila okolní obyvatele

Ilustrační foto

BRNO – Obyvatelé Moravského náměstí se na filipojakubskou noc museli obrátit na linku městské policie, jelikož je rušil hluk vycházející z domu jedné z bydlících. Žena se bude muset zpovídat správnímu orgánu.

V sobotu v ranních hodinách se rozhodla jedna z obyvatel Brna-středu zpestřit noc hlasitou hudbou. To se samozřejmě nelíbilo ostatním, a tak na ni zavolali strážníky. Ti šestatřicetiletou ženu upozornili, že už tři hodiny trvá noční klid, který ona tímto ruší. To se ženě ale nelíbilo a odmítala hudbu ztišit. „Poté začala vulgárně urážet hlídku a nechtěla prokázat svou totožnost,“ popisuje tiskový mluvčí Pavel Šoba. Na místo proto musela přijet republiková policie, která ženiny údaje prověřila a silně opilou ji sanitka následně odvezla do nemocnice. Kromě dalších přestupků je dotyčná podezřelá také z nevážení úřední osoby a po vystřízlivění se bude zpovídat správnímu orgánu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.