Skatepark opět může přivítat návštěvníky

Foto ilustrační

HRADEC KRÁLOVÉ – Park bude opět přístupný veřejnosti, ale pouze za dodržování protiepidemických opatření. Šály nebo šátky nejsou povoleny, omezený bude také počet návštěvníků.

On pondělí 3. května je opět otevřen skatepark v Šimkových sadech, dodržování přísných hygienických opatření platí i nadále. V parku nesmí pohybovat být více jak dvacet lidí. Přístupný bude v pondělí od 14 do 21 hodin, v další všední dny už od 13 hodin. Liší se i víkendová provozní doba, v sobotu od 11 do 21 hodin, v neděli od 10 do 20 hodin. „Každý z návštěvníků je povinen mít při vstupu a pobytu ve skateparku nasazený respirátor či jiný ochranný prostředek bez výdechového ventilu s filtrační účinností alespoň 94 % či chirurgickou roušku. Látkové roušky, šály či šátky nejsou nadále považovány za dostatečnou ochranu,“ dodává za město Michal Komárek.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.