Tragická nehoda tří aut u Tasovic: Zemřela žena. Na místě zasahoval vrtulník

ilustrační foto: ZZS JMK

ZNOJMO – V sobotu v půl šesté večer si vyžádal oběti tragický střet tří osobních aut mezi obcemi Tasovice a Dyje na Znojemsku.

Na místě zasahovali jako první hasiči, kteří pomohli s vyproštěním jednoho ze zraněných a jejich přesunem do vrtulníku a sanitního vozu. Jedna žena však nehodu nepřežila. Utrpěla bohužel zranění neslučitelná se životem a podlehla jim ještě před příjezdem pomoci. Na místo byly vyslány jedna letecká a dvě pozemní posádky záchranářů, které ošetřily těžce zraněného muže. „Byl sice při vědomí, ale měl mnohočetná poranění, takže jsme ho poté převezli ve vrtulníku na urgentní příjem Fakultní nemocnice Brno. Žena se středně těžkými zraněními byla převezena do Fakultní nemocnice u svaté Anny v Brně. Další ženě jsme ošetřili pouze lehká poranění, abychom ji převezli do znojemské nemocnice,“ uvedla mluvčí záchranářů Michaela Bothová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.