Aplikace Bolt nyní i v Jihlavě. Objednejte si odvoz za lepší ceny

Ilustrační foto

JIHLAVA – Mobilní aplikace Bolt, prostřednictvím které si lidé mohou objednat odvoz, funguje nyní i v Jihlavě. Cestujícím to přinese nižší ceny a řidičům, kteří se připojí, zase větší výdělky.

Aplikaci Bolt si lidé musí nejdříve nainstalovat, poté si objednají jízdu a řidič je následně vyzvedne na předem určeném místě. Cestující zaplatí platební kartou nebo hotově. Služba klade velký důraz na kvalitu. Řidiči obdrží od cestujících hodnocení s tím, že přednost v dalších službách dostanou ti nejlepší.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Bolt se nyní rozjíždí i do menších měst, kde se snaží o spolupráci s místními taxislužbami. Pro řidiče, kteří se do této služby zapojí, to nepřináší žádné velké papírování, ani žádné registrační či měsíční poplatky. „Rozhodli jsme se naši aplikaci nabídnout lokálním taxislužbám, a to za velice výhodných podmínek. Jejich zákazníci se dál nechají vozit lidmi, které znají, jen si je budou moci přivolat snadněji prostřednictvím aplikace. A navíc dopředu vědí, kolik za cestu zaplatí vzhledem k tomu, že cenu stanovuje aplikace,” vysvětluje manažer platformy Bolt Jakub Dvořák.

V současné době je možné si přes aplikaci Bolt objednat odvoz v 19 městech České republiky.