Dvojice mužů si k popíjení rumu vybrala myčku u čerpací stanice

Ilustrační foto

BRNO – Nevšední místo na své alkoholové radovánky si vybrali dva muži. Koupili si flašku rumu na benzínové pumpě a odešli s ní do myčky. To vadilo obsluze, která na ně zavolala městskou policii. Jeden z mužů byl tak opilý, že musel odjet na záchytnou stanici.

Dvojice zákazníků si na líšeňské čerpací stanici opatřila rum, který si hned otevřela a mezi popíjením chodila do myčky, kde manipulovala s obslužným panelem. Jejího chování si všimla zaměstnankyně, která povolala strážníky. Vyslaná hlídka oba muže na místě zastihla a když zjistila, že nedošlo k poškození majetku, pobídla je, aby opustili prostor. První z mužů poslechl a odešel, s druhým už bylo horší pořízení. Strážníci na místě našli rozbitou flašku rumu, k čemuž se třiadvacetiletý muž přiznal a za své chování se omluvil. Střepy ale uklidit nechtěl a tím jeho klidné chování skončilo. Začal si totiž sundávat respirátor, rozčiloval se kvůli ztracenému mobilu a chtěl po hlídce, aby mu ho našla. Poté přestal kontrolovat své chování a začal být agresivní, proto strážníci využili donucovacích prostředků a přivolali sanitku ze záchytné stanice. Muž je nyní podezřelý z několika přestupků a případem se bude zabývat správní orgán.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.