VIDEO: Nahý muž inzultoval tramvaje. Pak vyzval na souboj i strážníka

Ilustrační foto. Zdroj: MP Praha

PRAHA – Nahý muž tluče do tramvají, tak znělo oznámení na linku 156. Strážníci ho jeli prověřit na náměstí Republiky. Muž se mezitím oblékl, ale začal být agresivní na své okolí. Nakonec skončil v poutech a na záchytce.

Na zastávku městské hromadné dopravy Náměstí Republiky jeli strážníci prověřit oznámení o nahém muži, který tluče do projíždějících tramvají,“ uvedla mluvčí Městské policie Praha Irena Seifertová. Když hlídka přijela na místo, byla již zastávka prázdná. Muže odpovídajícího popisu nalezli strážníci u jednoho domu, byl již oblečený a právě si zavazoval boty.

Hlídce muž uvedl, že se na zastávce pouze převlékal,“ doplnila mluvčí. Své přestupkové chování však odmítal komentovat, či dokonce řešit se strážníky a projevoval se na něm vliv alkoholu. Muž začal být agresivní a hlídku vulgárně urážel. Jednoho ze strážníků dokonce vyzval na souboj. „Opakované výzvy na uklidnění ignoroval a tak přišly ke slovu donucovací prostředky,“ uvedla ještě mluvčí.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Nakonec byl sedmatřicetiletý muž převezen na protialkoholní záchytnou stanici. Jeho protiprávním jednáním se nyní bude zabývat příslušný správní orgán, kterému byly přestupky oznámeny.