Vyrazila od kraje vozovky tak, že kolem projíždějící auto dokázala otočit na střechu

JABLONEC NAD NISOU – Řidička, která včera navečer v jablonecké Mánesově ulici vyjížděla od chodníku, narazila do okolojedoucího vozidla. To se po nárazu přetočilo na střechu.

V pondělí odpoledne krátce po osmnácté hodině došlo k hrozivě vypadající dopravní nehodě v Jablonci nad Nisou v ulici Mánesova. „Řidička s vozidlem BMW X5 při vyjíždění od okraje vozovky ve směru od centra města ohrozila a omezila řidiče s vozem Ford Focus jedoucího ve stejném směru jízdy, přičemž narazila levou přední částí svého BMW do pravé přední části Fordu Focus,“ uvedla policejní mluvčí Dagmar Sochorová.

Staňte členy FB skupiny Život v Libereckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. 

Po tomto střetu bylo vozidlo BMW odraženo vpravo, kde narazilo do zaparkovaného vozidla Škoda Octavia. Ovšem vůz Ford Focus se po nárazu přetočil na střechu a ještě několik metrů se smýkal po vozovce do úplného zastavení. Zranění utrpěli řidička BMW a řidič Fordu Focus i jeho spolujezdkyně. Řidička byla převezena na ošetření do jablonecké nemocnice a zraněná posádka vozu Ford Focus do nemocnice V Liberci. Charakter jejich zranění a doba léčení jsou předmětem probíhajícího šetření.

„Alkohol byl u řidiče i řidičky vyloučen provedenými dechovými zkouškami, které měly negativní výsledek. Předběžná výše způsobené škody činí částku 260 tisíc korun. Veškeré okolnosti celé události i nadále šetří policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou,“ dodala mluvčí Sochorová.

Foto: Policie ČR