Aktualizace: Při střetu osobního vozidla s kamionem došlo ke dvěma zraněním. Vozidlo Renault Megane přejelo do protisměru

foto: Policie ČR

RYCHNOVSKO – K dopravní nehodě došlo toto úterý, v obci Rohenice, krátce před polednem. Na místě zasahovala i letecká záchranná služba, která jednoho těžce zraněného transportovala do nemocnice. Policisté nyní zveřejnili další informace o této nehodě.

O bouračce jsme vás informovali v článku: Při střetu osobního vozidla s kamionem došlo ke dvěma zraněním. Na místě zasahovala i letecká záchranná služba. Ke střetu osobního auta a nákladního vozidla došlo tak, že dosud z neznámých příčin řidič vozidla Renault Megane, který jel od Českého Meziříčí přejel do protisměru, kde čelně narazil do kamionu značky DAF s návěsem. „Po nárazu bylo osobní auto odhozeno na oplocení rodinného domu. Při nehodě byli oba řidiči zraněni,“ říká policejní tisková mluvčí Iva Kormošová.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Třiašedesátiletý řidič vozidla Renault byl s vážným zraněním transportován letecky do nemocnice, jelikož mu kvůli zranění nemohla být provedena dechová zkouška, tak byl nařízen odběr krve v nemocnici. Dvaačtyřicetiletý šofér kamionu byl po provedeném negativním testu na alkohol odvezen na ošetření do nemocnice sanitním vozem.

„Policisté odhadli na meganu škodu 90 tisíc, na dafu 120 tisíc a na oplocení 10 tisíc korun. Přesná příčina nehody je v šetření rychnovských policistů,“ dodává mluvčí.