Oprava točny Otáčivého hlediště v Českém Krumlově finišuje

Otáčivé hlediště v Českém Krumlově - foto z poloviny dubna 2021 (zdroj FB Město České Budějovice)

ČESKÝ KRUMLOV – Otáčivé hlediště v Českém Krumlově je návštěvníky velmi oblíbené. V loňském roce byla sezóna zrušena vzhledem k epidemiologické situaci. Tato pauza byla využita k rekonstrukci točny. Opravy jsou téměř u konce a letos, zdá se, by mohla přivítat první návštěvníky.

Sezónu zahájí v druhé polovině června novinka Muž Dvojhvězdy v podání souboru Malého divadla. Letos naposledy se bude hrát představení plné pravěkých zvířat Ztracený svět.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

„S uvolněním vládních opatření se v přímé úměře uvolní i kapacita obsazenosti a diváci budou mít možnost zakoupit zbylých 10 500 vstupenek,“ řekl první náměstek primátora Juraj Thoma.

„Věřím, že letošní divadelní sezóna potěší všechny návštěvníky nejen připraveným bohatým programem, ale i větším komfortem po všech technických opravách,“ dodal Juraj Thoma.

O doprodeji vstupenek i platných hygienických opatřeních bude Jihočeské divadlo informovat na svém webu a sociálních sítích.