Do Valmezu se vrací oblíbený Květinový jarmark

Ilustrační foto

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – Ve Valašském Meziříčí odstartuje v pátek 14. května maraton farmářských trhů. Jako první se představí oblíbený Květinový jarmark.

Od 8 hodin na vás bude čekat bohatá nabídka skalniček, letniček, balkonových květin, sazenic zeleniny, bylinek a stromků.  „Pátek 14. května jsme zvolili záměrně, protože se jedná o ideální termín pro nákup rostlin a jejich následný výsev. Věřím, že při dodržení platných nařízení si návštěvníci Květinového jarmarku nakoupí vše potřebné a budou mít opravdu z čeho vybírat,“ uvedla místostarostka Yvona Wojaczková.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Jarmark plný květin navíc doplní na náměstí a prvním nádvoří zámku Žerotínů Májová slavnost. Ta je tradičně pořádaná 1. května v zámeckém parku. V loňském roce kvůli epidemii koronaviru neproběhla, letos se můžete těšit na omezenou variantu. K vidění bude květinová výzdoba nebo věže z rostlin. V letošním roce také proběhne 12 farmářských trhů, které budou k dispozici do poloviny října. Ten první startuje už v pátek 21. května.