Dostala smyk. 19letá řidička se v protisměru střetla s náklaďákem

DOMAŽLICKO – Na rychlou jízdu včera ráno doplatila devatenáctiletá řidička osobního auta Škoda Fabia. Při průjezdu křižovatkou, kde odbočovala na Staňkov, dostala na mokrém povrchu silnice smyk a přejela do protisměru.

Tam v tu chvíli právě jelo nákladní auto Mercedes s přívěsem Obermaier, které řídil  jednadvacetiletý řidič a došlo ke střetu. „Alkohol byl u obou účastníků dopravní nehody vyloučen dechovými zkouškami. Při dopravní nehodě došlo k lehkému zranění řidičky, která na místě dopravní nehody odmítla přivolání zdravotníků a následně sama vyhledala lékařské ošetření. Na osobním automobilu Škoda Fabia vznikla škoda 30 tisíc korun, na nákladním automobilu Mercedes byla škoda vyčíslena na 40 tisíc korun. Na přívěsu a přepravovaném pracovním stroji Komatsu škoda nevznikla. Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Domažlicích,“ uvedla mluvčí policie Dagmar Brožová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Zdroj: PČR