Hasiči měli opět plné ruce práce při likvidaci dopravních nehod. Musel pomáhat i jeřáb

foto: HZS Královéhradeckého kraje (Skalice)

KRÁLOVÉHRADECKO – Osobní auta ve škarpě, srážka dvou dodávek a střet osobního vozidla s náklaďákem, při takovýchto situacích byli zapotřebí hasiči, napříč krajem během středečního dne.

Na Hradecku došlo ke třem dopravním nehodám. První z nich se stala ve Skalici v části Skalička krátce po sedmé hodině ranní. Osobní auto zde vyjelo ze silnice a skončilo v příkopu. Při nehodě nebyl naštěstí nikdo zraněn. Profesionální hasiči z Hradce Králové odtáhli auto mimo silnici a postarali se o úklid vozovky.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

V královéhradecké metropoli museli zasahovat místní profesionální hasiči ze stanice Pražská. V Říčařově ulici, krátce po půl deváté dopoledne, došlo ke srážce dvou dodávek. Hasiči zkontrolovali, jestli neunikají pohonné kapaliny a postarali se o zprůjezdnění silnice. Při bouračce nebyl nikdo zraněn.

K poslední nehodě na Hradecku došlo půl hodiny před půlnocí. „V Blešně zajistila profesionální jednotka z královéhradecké centrály místo dopravní nehody osobního automobilu. Ten sjel mimo vozovku do příkopu, posádka vyvázla bez zranění,“ říká mluvčí hasičů Martina Götzová.

Na Jičínsku došlo krátce před půl sedmou odpoledne ke srážce osobního a nákladního vozidla, a to na silnici č. 16, na obchvatu Jičína. Na místě zasahující jičínští profesionální hasiči museli pomocí jeřábu vyprostit zaseknuté osobní auto ze svodidel. Nehoda se obešla bez zranění.