Řidiči se po silnici u Napajedel už projedou bez omezení

Ilustrační foto

ZLÍNSKO – Třídenní opravy na silnici I/55 jsou u konce. Frézování a pokládání nového asfaltu si vyžádalo částečnou uzavírku, kvůli které se tvořily dlouhé kolony. Oznámila to dnes ráno mluvčí zlínské pobočky Ředitelství silnic a dálnic Lucie Trubelíková.

Silnice u Napajedel je již průjezdná bez omezení. „V rámci příprav napojení na jihovýchodní obchvat Otrokovic jsme začátkem týdne opravili povrch vozovky ve 120 metrů dlouhém úseku od mostu přes řeku Moravu směrem na Kvítkovice. Ještě jednou děkujeme řidičům za trpělivost,“ sdělila Lucie Trubelíková.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

V omezeném režimu plánuje Ředitelství silnic a dálnic obchvat zprovoznit už v červnu. Veškerá tranzitní doprava ve směru Přerov – Uherské Hradiště a Zlín – Uherské Hradiště bude odkloněna po obchvatu, a nebude tak zatěžovat frekventovanou křižovatku v Kvítkovicích. „Související dopravní omezení spojená se spuštěním omezeného provozu obchvatu ještě řidičům včas sdělíme. Předpoklad úplného dokončení stavby a spuštění do plného provozu je na podzim tohoto roku,“ oznámila již dříve Lucie Trubelíková.