Už máte lístek na koncert pro zoologické zahrady?

JIŽNÍ ČECHY – Viděli jste někdy devět hudebních uskupení na jednom koncertě? Asi ne, že? Tak si nenechte ujít online benefiční koncert hudebníků, kteří se rozhodli podpořit dvacet zoologických zahrad a minimalizovat tak dopad vládních opatření souvisejících s pandemií. Na koho se můžete těšit?

Písně Ty a Tvoja sestra, Žily, nebo Čím to je si můžete zazpívat společně se slovenskou pop-rockovou hudební skupinou No Name, která vznikla v roce 1996 v Košicích. Jiří Macháček u mikrofonu a kromě hudby i divadlo, to jsou dvě nejdůležitější fakta o tom, jak vypadá vystoupení Mig 21. Kdo nezná Rybičky 48, nebyl asi na žádném z větších českých festivalů. Tato pop-punková kapela má za sebou mnoho letních hitů s úspěšnými klipy Slibuju, že nebudu pít, Vážené dámy, Čas líbá nás a mnohé další. Neobyčejný hlas s vynikající technikou zpěvu, skvělí hudebníci a písně vzlétající nad český standard populární hudby, to je Dan Bárta & Illustratosphere, kteří ohromují posluchače napříč generacemi i hudebními žánry již dvacet let.

Na online charitativním koncertě Hrajeme pro 20 ZOO nebude 9. května od 17. hodin chybět ani kapela DENOI, BOTOX, Jakub Děkan, Igor Ozorovič, či LinaKaro. Vyberete si některý z lístků pěti různých hodnot a podpoříte Jihočeskou zoologickou zahradu v Hluboké nad Vltavou?