V Litovli rozšíří “Pavlínku”

LITOVEL – Lepší průjezdnost a zvýšení bezpečnosti silničního provozu jsou důvodem k rozšíření komunikace v litovelské ulici Pavlínka. Stavební práce začnou v polovině května.

Rozšíření komunikace se počítá od křižovatky s ulicí Sadová po křižovatku s ulicí Kosmonautů. Po dobu prováděných úprav na místní komunikaci bude komunikace na Pavlínce uzavřena pro motorová vozidla. Chodník ale bude možné nadále používat.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

„Součástí prací je rozšíření komunikace, úprava stávajících vjezdů, odstranění stávajících sloupů veřejného osvětlení. V rekonstruovaném úseku se po zpevnění krajnice vybuduje nový asfaltový povrch. Tuto stavební úpravu je nutno provést do doby uzavření křižovatky ulic Dukelská a Kysucká, což je podmínka pro provedení rekonstrukce úseku krajské silnice před mostem u Tesca,“ popsal starosta Viktor Kohout. Hotovo by mělo být do 25. června.