VIDEO: Pořádně velká slíva uzrála na Rajské zahradě

Zdroj: MP Praha

PRAHA – Strážníci vyjížděli za dalším případem na Rajskou zahradu. Kolemjdoucí nahlásili pád muže ze schodů. Muž seděl v polovině schodů, láhev zůstala nad schody. Nebyl schopen hovořit. Nemohl za to otřes, ale alkohol.

Všímaví kolemjdoucí přivolali strážníky ke stanici metra Rajská zahrada,“ uvedla mluvčí Městské policie Praha Irena Seifertová. Důvodem byl muž, který spadl na schodech a skutálel se přesně do jejich poloviny. Tam zůstal ležet a hlasitě, ale neartikulovaně kvílel. Strážníci objevili nad schody prázdnou půllitrovou láhev od vodky. Její konzument seděl na plošině uprostřed schodů.

Muž hlídce výkřiky naznačoval, že je v pořádku a odháněl je,“ doplnila mluvčí. Odmítal spolupracovat se strážníky při kontrole a ztotožnění, ale nedokázal se ani postavit na nohy. Dechové zkoušky rovněž nebyl schopen. Odmítl lékařské ošetření a tak byla na místo přivolána posádka vozu ASTRA 150 a ta muže odvezla do protialkoholní záchytné stanice.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.