VIDEO: Srážka motorky s autem na I/50 u Slavkova dopadla tragicky

zdroj: Policie JMK

VYŠKOV – V neděli krátce před 16. hodinou došlo na silnici I/50 mezi Holubicemi a Slavkovem u Brna k tragické dopravní nehodě. Dodávka se čelně střetla s motocyklem. Silnice byla několik hodin neprůjezdná.

Podle prvotních informací měl řidič dodávky z dosud nezjištěných příčin přejet do protisměru, kde se střetl s řidičem motocyklu, který bohužel svým zraněním na místě podlehl. Po dobu vyšetřování byla silnice několik hodin obousměrně zcela uzavřena. Objízdná trasa byla vedena přes Křenovice. „Tam však provoz dočasně zkomplikoval řidič kamionu, který zůstal několik minut zaseknutý pod železničním viaduktem. Přesnou příčinu vzniku dopravní nehody a míru zavinění jednotlivých účastníků budou nyní zjišťovat dopravní policisté,“ sdělil policejní mluvčí Petr Vala. Kyvadlově řízený provoz byl místem nehody umožněn až po třech hodinách.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.