Muž s podomácky vyrobeným malotraktorem boural. Na místě nehody byli zapotřebí letečtí záchranáři

foto: Policie ČR

TRUTNOVSKO – Jednatřicetiletý řidič s malotraktorem jel pravděpodobně na nerovné cestě moc rychle. Kvůli tomu dostal smyk a najel do protisměru, kde mimo cestu naboural.

Jak dnes potvrdila policejní tisková mluvčí Eliška Majerová, k nehodě došlo uplynulou sobotu krátce před osmou hodinou večerní, mezi obcemi Záboří a Kocléřov, u části obce Čtyřdomí. Na místě zasahující trutnovští dopravní policisté zjistili, že muž není držitelem řidičáku, a že podomácku vyrobený malotraktor není registrovaný a schválený k provozu na pozemních komunikacích.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

„Při nehodě došlo k vážnému zranění muže, kterého si do své péče převzali lékaři. Vzhledem ke zranění nemohla být provedena dechová zkouška. Případný vliv alkoholu na nehodu prokáže nebo vyvrátí až výsledek odběru krve,“ říká mluvčí Eliška Majerová. Veškeré okolnosti nehody nyní vyšetřují policisté.