Policie pátrá po dvanáctileté Nele z Vyškovska. Nevrátila se domů

ilustrační foto: Policie JMK

VYŠKOV – V neděli večer nahlásil na policejní služebně ve Vyškově otec, že pohřešuje svoji nezletilou dceru. Od pátečního večera se nevrátila domů a ani během víkendu se ji rodině nepodařilo nalézt.

Dvanáctiletá Nela už prý v minulosti jednou odešla z domova, proto otec pátral sám. Doufal, že se dcera vrátí  brzy domů, a když se nevrátila, oznámil to na policii. Policisté pohřešovanou dívku začali okamžitě hledat v terénu, prověřovali místa, ke kterým má nějaký vztah. „Protože zatím pátrání nevedlo k nalezení pohřešované dívky, žádají policisté veřejnost o pomoc,“ sdělil mluvčí policie David Chaloupka. Dívka je štíhlé postavy, 165 cm vysoká, má modré oči, vlasy po ramena, napůl blond napůl hnědé. Naposledy na sobě měla vínově červenou mikinu bez potisku, černé kalhoty s rozpáranými dírami pod koleny, černé tenisky bez značky, zimní černou čepici značky Adidas. „Podle zjištěných informací by se mohla zdržovat se skupinou mladých osob,“ doplnil Chaloupka.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

foto: otec