Řidiči, dopravní omezení pokračují

Foto ilustrační

TRUTNOVSKO – Na menší zpoždění by měli myslet motoristé, kteří budou projíždět následující měsíc a půl okresem Trutnov. Jeden z jízdních pruhů bude uzavřený, k úplné uzavírce pak dojde o dvou víkendech. Připravena je objízdná trasa.

Od pondělí 10. května do středy 30. června dochází na hlavní silnici I/37 v lokalitě Výšinka mezi křižovatkami na Kohoutov a Hajnici k dopravním omezením z důvodu rekonstrukce propustků. Dojde tak k uzavírce jednoho jízdního pruhu a provoz bude řízen kyvadlově pomocí semaforů. Výjimkou budou dva víkendy, kdy bude tato část uzavřena pro veškerou dopravu. Konkrétně jde o dny 15. – 16. května a 5. – 6. června. „Objízdná trasa po dobu úplných uzavírek pro osobní a autobusovou dopravu povede přes Kohoutov a Hajnici, pro nákladní dopravu nad tři a půl tuny přes Jaroměř, Náchod, Trutnov,“ dodává za město Jan Skalický.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.