Vydejte se za hmyzem s venkovní online hrou

Ilustrační fotografie, zdroj: Pixabay

Brno – vyzkoušejte jedinečnou venkovní online hru a odhalte zástupce rozmanité hmyzí říše. Zjistěte, co je to broukoviště, nebo kolik nalétají včelky, než vznikne sklenice medu. Víte také, kdo je „kukačka“ mezi motýly a jak vlastně dýchá potápník? Máte-li chuť provětrat se procházkou a zároveň získat nové informace, jděte do toho! Hra je určená pro malé i velké a nudit se při ní určitě nebudete.

Pomocí chytrého mobilního telefonu s připojením na internet zdoláte trasu asi za 2 hodiny. Při této dobrodružně-naučné hře budete poslouchat příběhy ze světa ukrytého v trávě nebo v korunách stromů a hlavně řešit zapeklité úkoly na osmi stanovištích. Na většině stanovišť naleznete také návrh na drobnou hru pro děti s rodiči. Kdo vyřeší všechny úkoly, na toho čeká malá odměna.

Venkovní hra je připravena ve dvou variantách. Pro děti do 10 let je varianta s názvem DOBRODRUŽSTVÍ V ŘÍŠI HMYZU a pro všechny od 11 let varianta HLEDÁ SE BOMBUS. Hra je nachystána v parku na Kraví hoře v Brně. Ke hře je třeba se registrovat zde. Přijďte a užijte si společně strávený čas!