Zapojte rodinu do akční vodácké hry!

STRAKONICE – Z obávané věznice Forte Lotrando unikly nejobávanější známé kriminální živly. Policejní vodácké orgány jsou bezradné a obracejí se na statečné vodáky a širokou veřejnost s žádostí o pomoc s chycením těchto zločinců. Podařilo se zatím pouze vypátrat, že jejich hnízdem se stalo povodí zlatonosné řeky Otavos Riveros. Vydáte se po jejich stopách?

Vaším úkolem je na vyznačeném území objevit vyvěšené cedule uniklých desperátů. Poznamenejte si jejich jména a dobře si je prohlédněte. Nejvíc totiž přispějete k jejich dopadení právě tím, že policii předáte co nejpřesnější popis. Mapu území, kde je hledat, a vyplňovací arch pro zaznamenání jejich přesného popisu, najdete na stránkách pořadatele. Nabízejí se vám dvě možnosti, jak hru hrát. Zaprvé si můžete předlohy jednotlivých částí obličeje i vyplňovací arch vytisknout a vyrazit na lov. Výsledek hledání následně vyfotíte a odešlete. Druhou možností je využít aplikace, kde můžete v klidu vyplnit vše v mobilu. Desperáty najdete v oblasti jezu a na straně řeky, kde se nachází zimní stadion a skautské klubovny. Hledejte důkladně, někteří se totiž mohou schovávat i na stromě, plotě, či lampě!

Hra není věkově omezena, takže neváhejte sbalit celou rodinu a vydejte se po stopách desperátů. Banditos Vodákos aneb akční vodácká hra, kterou pro vás připravil Tábornický klub Podskalí Strakonice, trvá až do konce května a účastníci se mohou těšit na sladké odměny!