Muž v červeném tričku řádil v centru Prahy! Co všechno zničil?

Zdroj: MP Praha

PRAHA – Autohlídka strážníků vyrazila do centra Prahy na základě oznámení, že tu řádí muž v červeném tričku. Spoušť v okolí restaurace a muže, který polyká nejrůznější předměty, hlídka skutečně objevila v Melantrichově ulici.

Ve chvíli příjezdu zastihla hlídka muže, jak se snaží ze zdi domu vytrhnout reklamní tabulku,“ uvedla mluvčí pražských strážníků Irena Seifertová. Kolem muže v červeném tričku se povalovaly rozbité dřevěné květináče a rozmetané kořenové obaly. Také převrácený slunečník do ulice a mezi vjezdovými sloupky byl nevhodně postavený motocykl.

Demolovaný majetek patří přilehlé provozovně,“ doplnila mluvčí. Muž se před hlídkou svlékal a zase oblékal, obnažoval své pohlaví a trhavými pohyby dělal různé posunky. Měnil nálady a bylo zřejmé, že je pod vlivem neznámé látky. Strážníci u něho nalezli několik stříkaček a k užívání návykových látek se muž hlídce rovněž přiznal.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Opakovaně se muž snažil vkládat do úst různé předměty a polykat je,“ uvedla ještě mluvčí. Pak zaujal bojovný postoj a narušil osobní prostor hlídky. Pochopitelně skončil na zemi a v poutech. Dvaatřicetiletý muž byl záchranáři za asistence strážníků převezen k odborníkům. Jeho přestupkovým jednáním se nyní bude zabývat příslušný správní orgán.