Muže rozčílily vyprodané rohlíky, vyčinil za to prodavačce

Ilustrační foto

BRNO – Ve vinohradském supermarketu velmi rozčílilo muže zjištění, že již nemají rohlíky. Schytala to prodavačka i pracovník ostrahy. Případ dořeší správní orgán.

Svou nelibost se rozhodl dát najevo devětatřicetiletý návštěvník obchodu. Když viděl, že rohlíky nejsou dostupné, vztek si vybil na prodavačce, kterou začal vulgárně urážet. Sprosté nadávky si vyslechl i pracovník ostrahy, do kterého muž také strčil rukou. „Na místo přijela hlídka městské policie, která dotyčného našla stát před obchodem. Stále byl velmi rozčílený z neuskutečněného nákupu a ve svém agresivním chování pokračoval i před strážníky,“ popisuje tisková mluvčí Markéta Skřivánková.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Jeho chování nejspíš zapříčinil alkohol, který muži zákona cítili z jeho dechu. Hlídka si promluvila se svědky a z jejich výpovědí usoudila, že nákupčí je podezřelý z přestupku proti občanskému soužití. Případ proto předala správnímu orgánu a muže vyprovodila z obchodu.