Po srážce s nákladním autem skončilo v Brně auto v kolejišti na střeše

zdroj: HZS JMK

BRNO – V úterý před osmou hodinou ráno se v Brně v ulici Vídeňská ve směru do centra poblíž křížení s ulicí Bohunická stala hrozivá dopravní nehoda osobního a nákladního auta. Osobní auto skončilo na střeše v tramvajovém kolejišti.

Auto hasiči následně vyprostili z kolejiště a místo předali k šetření policii. Dva lidi předali k ošetření zdravotnické záchranné službě. „Mladá řidička utrpěla lehká poranění krční páteře, do ošetření jsme ji převezli na chirurgii bohunické fakultní nemocnice. Z převráceného auta jí pomáhal vyprošťovat muž středního věku, který si při pomáhání způsobil drobná zranění na rukou. Po ošetření jsme ho ponechali na místě,” popsala mluvčí záchranářů Hedvika Kropáčková. Tramvajová trať byla ve směru do centra města neprůjezdná. Jak sdělil policejní mluvčí Bohumil Malášek, dechová zkouška u řidiče nákladního vozu byla negativní. „U řidičky osobního auta jsme ji neprovedli,” dodal Malášek.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.