Řídili v Domažlicích pod vlivem pervitinu

Ilustrační fotografie, zdroj: PČR

DOMAŽLICE – Včera jen během několika hodin domažličtí policisté zastavili a kontrolovali dva hříšné řidiče, kteří usedli za volanty svých aut pod vlivem drog, konkrétně pervitinu.

Prvního z nich kontrolovali v půl třetí odpoledne v Domažlicích v Chrastavické ulici. Byl jím pětadvacetiletý muž, který řídil osobní auto tovární značky Peugeot 206. Dechová zkouška na alkohol byla negativní, ovšem pozitivní výsledek vyšel u orientačního testu na přítomnost drog. Druhého kontrolovali v půl sedmé večer v Domažlicích v Husově třídě. Šestatřicetiletý muž za volantem osobního auta tovární značky Škoda Fabia měl též dechovou zkoušku na alkohol s negativním výsledkem, ale pozitivní byl na pervitin. „Muži se podrobili lékařskému vyšetření spojenému s odběrem krve. Policisté oba případy evidují zatím jako přestupky, čekají na výsledky rozboru krve,“ uvedla policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.