V Litovli vzniknou nové moderní byty. Nabídnou bydlení všem věkovým kategoriím

LITOVEL – Na lednovém zasedání zastupitelstva města Litovel byl schválen záměr prodeje pozemků na ulici Severní v Litovli za účelem výstavby nových bytových domů. Projekt nabídne bydlení všem věkovým kategoriím. Stavět se začne ještě letos.

Město Litovel již obdrželo 4 nabídky investorů, které posoudil městský architekt a poradní orgán rady města Litovel. Svá doporučení předložili členům zastupitelstva města. „Usnesením ZML byla jako vítěz vybrána společnost FORblock s.r.o.,“ píše se na webu města. Nové bytové domy budou mít 4 až 5 nadzemních podlaží, vznikne zde také nezbytné příslušenství, a to vše na celkové ploše 4 486 metrů čtverečních. V rámci bytového komplexu vzniknou moderně a účelně řešené byty určené k prodeji do osobního vlastnictví. Díky své vnitřní rozmanitosti nabídnou bydlení všem věkovým kategoriím od „singles“, přes mladé páry, rodiny s dětmi až po seniory. Projekt standardních bytů počítá s těmi od nejmenších 1+kk až po byty 4+kk. Projekt bude realizován po dobu asi 3 roků, hotovo by mělo být v roce 2024.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .