Hranicemi na kole či koloběžce? Město vám je půjčí

Hranice jsou "cyklo friendly"

HRANICE – Nechce se vám chodit pěšky a ani se vám nelíbí představa investovat peníze do nákupu jízdního kola? V Hranicích žádný problém. V Turistictickém informačním centru vám kola a koloběžky za úplatu půjčí.

V Hranicích jdou s dobou. Cyklodoprava má v regionu „našlápnuto“ a další služba občanům se vždy hodí. Turistické informační centrum má k dispozici kola i koloběžky. „Půjčovnu mohou využít obyvatelé města i turisté. Doba půjčení je libovolná, záleží jen na chuti a potřebě klienta,“ sdělila pracovnice centra. Po Hranicích a okolí můžete jezdit hodinu, celý den, nebo třeba týden.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Minimální cena zapůjčení jízdního kola je 170 korun. Za koloběžku si centrum naúčtuje minimálně 150 korun. Oproti zápůjčce je vybírána záloha, která je po odevzdání kola vratná. Půjdete-li si pro jízdní kolo, počítejte s kaucí 1500 korun, v případě koloběžky byla kauce stanovena na 1000 korun.  Jde o „pojistku“ pro případ, že by si chtěl někdo „vozítko“ přivlastnit.