Ošklivá nehoda na Jesenicku skončila vážným zraněním cyklisty

JESENICKO – Cyklista, který chtěl včera dopoledne vyjet od domu na Jesenicku, nedal přednost osobnímu autu jedoucímu po silnici. Snad se na chvíli zamyslel, jeho nepozornost se mu bohužel nevyplatila. Cyklista utrpěl vážná zranění, do nemocnice ho musel přepravit vrtulník.

Vážným zraněním skončila dopravní nehoda, která se stala včera v Hradci – Nové Vsi na Jesenicku. Před jedenáctou hodinou chtěl 48letý cyklista vyjet od domu a zatočit vlevo. Přitom však nedal přednost Renaultu Clio jedoucímu ve směru na Písečnou. „Vůz čelně narazil do cyklisty a způsobil mu zranění, se kterým musel být letecky transportován do nemocnice,“ uvedla policejní mluvčí Tereza Neubauerová. Po střetu auto ujelo ještě několik metrů. Zastavilo se až nárazem do odpadkového koše a nádoby s posypovým štěrkem. Alkoholu byl u obou řidičů vyloučen. Při nehodě vznikla škoda za 40.000 korun.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .