Přípravy na Lážo Plážo Fest se opět rozjely

Ilustrační foto

OTROKOVICE – Nastavení pravidel pro konání venkovních akcí vrátilo naději pořadatelům hudebních festivalů. Návrat na scénu ohlásil i Lážo Plážo Fest na otrokovickém Štěrkovišti, který už stanovil datum na 4. září. Účast potvrdili také první interpreti.

Loni museli pořadatelé festival zrušit, již zakoupené vstupenky tak zůstávají v platnosti. Program však doznal některých změn, ne všichni interpreti měli na nový termín volno. „MIG 21 a Pokáče jsme již zarezervovali na rok 2022. V tuto chvíli podobně jednáme se skupinou Wohnout. Kdyby se to nepodařilo, slibujeme dovézt stejně kvalitní náhradu. Pro letošní rok vypadá line-up následovně: Rybičky 48, Ben Cristovao, Vypsaná Fixa, Kapitán Demo, John Wolfhooker a Medial Banana,“ představil program pořadatel Jan Svoboda.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Majitelé vstupenek z loňska je mohou použít pro vstup na letošní ročník. Pokud by je však chtěli přesunout na rok 2022, pořadatelé jim vyhoví.

I když by 4. září měla být situace pro venkovní akce příznivá, organizátoři nechtějí nic podcenit. Kapacita areálu bude omezena tak, aby nemusel být dělen na sektory a všichni si mohli festival dosyta užít. K dispozici budou na místě sanitační stanice a další hygienické prostředky. „Chci moc poděkovat všem, kteří nás od minulého roku podporují. Třeba tím, že si ponechali zakoupené vstupenky. Moc nás tato podpora nabíjí a i díky tomu se může Lážo Plážo Fest v září na Štěrkáč vrátit,“ uzavírá Jan Svoboda.