Video: Kamera zachytila v ostravském činžáku možného zloděje. Znáte ho?

Foto: PČR - Podezřelý muž přichází v době trestného činu do domu

OSTRAVA – Případ vpáčení se do obytného domu a následné odcizení nářadí vyšetřuje ostravská policie. Ta se zároveň obrací na veřejnost, aby jí pomohla identifikovat muže z kamerového záznamu, který je ze spáchání tohoto činu podezřelý.

„Okolnosti krádeže a poškození cizí věci v Ostravě-Zábřehu v těchto dnech prověřujeme,“ řekla policejní mluvčí Eva Michalíková. Ta také uvedla, že pachatel v inkriminovaný den vypáčil vchodové dveře do domu na ulici Horní v Ostravě-Bělském Lese. Poté v domě poškodil jednu z bezpečnostních kamer a následně v domě ukradl pracovní nářadí. Celková hodnota způsobené škody je více než 10 tisíc korun.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Druhá vchodová kamera v době trestného činu zachytila příchod a odchod muže, který by mohl být pachatelem krádeže. Policie jej nyní hledá. Tento muž je odhadem 30letý, štíhlé postavy se světlými krátkými vlasy. V době trestného činu byl oblečen do šedých kalhot, tmavého trička a tmavé bundy. Na zádech měl tmavý batoh, na nohou modré tenisky. Dále jej zdobily na temeni sluneční brýle. Obličej mu částečně překrýval bílý respirátor.

Pokud muže na videu poznáváte, oznamte to prosím policii na lince 158.

Dále na našem webu

Dva životy vyhasly na Novojičínsku pod hromadou kamení z nákladního auta