VIDEO: Silnější muž sbalil na ulici v Praze 9 cizí tašku a zmizel. Neznáte ho?

Zdroj: Policie ČR

PRAHA – Neznámý muž si nakoupil v obchodě a pak našel v Cihlářské ulici sportovní tašku. Místo toho, aby ji odevzdal, nález si ponechal. Nyní mu hrozí až jeden rok za mřížemi za zatajení nálezu. Pokud muže poznáváte, kontaktujte prosím linku 158.

Od začátku května pátrají policisté z místního oddělení Prosek po neznámém muži, který si přisvojil cestovní tašku,“ informovala dnes policejní mluvčí Violeta Siřišťová. Na chodníku v Cihlářské ulici ji zapomněl položenou pětačtyřicetiletý muž. Škoda, která poškozenému tímto jednáním vznikla, přesáhla částku třicet tisíc korun.

Policisté během vyšetřování tohoto případu zajistili kamerové záznamy, na kterých je zachycen muž silnější postavy, který dojde až k tašce, pak si ji přehodí přes rameno a odejde pryč. Případ je prošetřován pro podezření ze spáchání trestného činu zatajení věci.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Pachateli v případě dopadení a odsouzení hrozí až jeden rok za mřížemi,“ doplnila mluvčí. Pokud muže na záznamu z kamery, který najdete na tomto odkazu poznáváte nebo víte, kdy by se mohl zdržovat, kontaktujte prosím policejní linku 158.