Z prodejny v Havlíčkově Brodě zmizely cigarety, alkohol, ale i peníze

Ilustrační foto

HAVLÍČKŮV BROD – Havlíčkobrodští policisté zaznamenali případ krádeže, při níž se z prodejny ve městě ztratilo zboží i finanční hotovost. Po pachateli, který se dovnitř dostal po rozbití výlohy, policisté pátrají.

Zatím neznámý pachatel navštívil prodejnu smíšeného zboží na ulici Lipnická v blíže neurčenou dobu od pátku 7. května do soboty 8. května. Aby se dostal dovnitř, použil cihlu, kterou roztříštil prosklenou výlohu. „Následně vnikl do prodejny a z regálů a prodejního pultu odcizil více než 200 krabiček cigaret různých značek, téměř 200 kusů cukrovinek různých druhů, čtyři lahve vodky a finanční hotovost včetně plastového mincovníku,” uvedla policejní mluvčí Dana Čírtková.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Poškozením zařízení a krádeží způsobil zloděj škodu ve výši 45 tisíc korun. Policisté zahájili trestní řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže vloupáním.