Kde se uskuteční letošní Šternberský kopec? O tom můžete rozhodnout i vy

Foto z ročníku 2019

ŠTERNBERK – Letošní ročník tradičního hudebního festivalu „Šternberský kopec“ není možné uspořádat v areálu Státního hradu Šternberk, a to z důvodu probíhající rekonstrukce hradního parku. Organizátor vytipoval dvě náhradní místa, kde by se tato oblíbená akce mohla uspořádat. Konečný výběr nechává na hlasování veřejnosti.

Organizátoři již v loňském roce hledali náhradní prostory, kde tuto oblíbenou akci uspořádat. Navštívili a posoudili možnosti různých lokalit ve Šternberku, v blízkém okolí města, v místních částech i okolních obcích. Z hlediska prostorových nároků, technického zázemí, přístupu k sítím, dostupnosti pro návštěvníky vyplynuly nakonec jako možné dvě lokality. Dříve než organizátor začne vyřizovat příslušná povolení, rád bych znal názor veřejnosti, kde by se letošní ročník Šternberského kopce měl uskutečnit. Hlasovat můžete ZDE. Hlasování bude probíhat do konce příštího týdne.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

Letošní ročník Šternberského kopce by se měl konat v sobotu 24. července (jednodenní akce). V programu vystoupí: NO NAME, Pilot, Ewa Farna, Ben Cristovao, O5 a Radeček, UDG, DESMOD