Nehoda, při které se nikomu nic nestalo. Přesto nebo možná právě proto si zaslouží vaši pozornost

havarovaný Seat

ZLATÉ HORY – Tato zpráva mohla vypadat úplně jinak, kdyby se některý ze zúčastněných třeba jen o vteřinu opozdil nebo naopak pospíšil. Takhle můžou všichni, kteří se včera ocitli u nehody osobního auta u Zlatých Hor, mluvit o velikém štěstí. Škodu tak utrpěli jen auto, plot a rostliny.

Havárie osobního auta, která se včera stala u Zlatých Hor, se obešla bez zranění, ale bylo to opravdu o fous. 21letý mladík jel se Seatem Leon ve směru od Mikulovic na Zlatohorsku. Při průjezdu pravotočivou zatáčkou dostal smyk, přejel do protisměru a sjel mimo silnici. Oba vozy jedoucí v protisměru se se Seatem minuly. „Jeden z řidičů viděl situaci ve zpětném zrcátku a druhý stihl zastavit ještě před ním,“ uvedla policejní mluvčí Tereza Neubauerová. Podruhé se také narodila majitelka zahrady, ve které vůz zaparkoval. Způsobená škoda na autě, oplocení a rostlinách byla vyčíslena na 18.000 korun.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

místo nehody