Cestující byl o šrajtofli okraden přímo na peróně

ilustrační foto

PŘEROV – Ze není záhodno držet peněženku v ruce si bude pamatovat mladý muž, který byl okraden na přerovském nádraží. Sotva vystoupil z vlaku, byl o osmnáct set „lehčí“.

Cestující přijel vlakem ke třetímu nástupišti. Při vystupování držel v ruce peněženku, protože si chtěl vytáhnout drobné. Ani se nenadál a byl okraden. „V danou chvíli se k němu přimotal neznámý lapka, který mu peněženku vytrhl z ruky, utekl podchodem k hlavní nádražní budově a dál pak směrem na ulici Kojetínská,“ popsala událost tisková mluvčí policie Miluše Zajícová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

Poškozený měl v peněžence osobní doklady, platební karty a finanční hotovost 500 korun a 50 Euro. Škoda, která mu vznikla, přesáhla něco málo přes 1 800 korun. „Událost šetříme pro trestné činy krádež a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku,“ dodala Zajícová s tím, že po pachateli policie intenzivně pátrá.