VIDEO: Kamera zachytila zloděje při práci v Praze 9. Poznáváte ho?

ilustrační foto

PRAHA – Neznámý muž se ve středu vloupal do dvou zaparkovaných vozidel v Praze 9. Zachytila ho kamera. Pokud muže na záznamu poznáváte, kontaktujte prosím linku 158. Způsobil škodu přesahující čtyřicet tisíc korun.

Policisté z místního oddělení Horní Počernice pátrají po neznámém muži, který se vloupal do dvou zaparkovaných vozidel,“ informovala policejní mluvčí Violeta Siřišťová. Skutek se odehrál ve středu v Chlumecké ulici v Praze 9. Podezřelý muž odcizil z vozidel notebooky a mobilní telefon a způsobil celkovou škodu přesahující čtyřicet tisíc korun.

Policisté během vyšetřování zajistili kamerové záznamy, na kterých je zachycen zloděj při práci i s kradenými věcmi. Pokud muže na záznamu poznáváte nebo víte, kde by se mohl nacházet, kontaktujte prosím policii na tísňové lince 158.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Policisté případ prověřují pro podezření ze spáchání trestného činu krádež. Pachateli v případě dopadení a odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na dva roky. Záznam k kamer najdete na tomto odkazu.

Zdroj: Policie ČR