Cestující, pozor na výluky na trati

Foto: Oficiální www města Náchod

NÁCHODSKO – Kdo v následujících dnech bude cestovat autobusem, měl by si nastudovat výlukový jízdní řád. Některé zastávky budou bez obsluhy, počítat by pasažéři měli i s menším zpožděním.

Začátkem tohoto týdne byl uzavřen železniční přejezd ve Studnici mezi Kramolnou a Studnicí. Objížďka povede ze Studnice přes Řešetovu Lhotu a Lhotky na Kramolnu. Autobusy budou mít zhruba pět až deset minut zpoždění, uzavírka potrvá až do úterý 25. května.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Od středy 19. do pondělí 24. května bude také uzavřený železniční přejezd v Řešetově Lhotě mezi Řešetovou Lhotou a Trubějovem. Objízdná trasa povede z Řešetovy Lhoty přes Lhotky a Kramolnu do Trubějova. „Autobusové spoje pojedou po objízdné trase a neobslouží zastávky Kramolna, Trubějov; Kramolna, Pruty a Kramolna, MŠ. Na objízdné trase navíc obslouží zastávky Kramolna, Lhotky; Kramolna, odb. Lhotky; Kramolna, Sýkorova kaple. Doporučujeme cestujícím, aby si před cestou zkontrolovali své spoje, jelikož bude vydán výlukový jízdní řád,“ upozorňuje za město Nina Adlof.