Náklaďák přejel do protisměru. Srazil se tam s osobním autem

DOMAŽLICKO – Dnes kolem sedmé hodiny ráno zažil šok padesátiletý řidič osobního auta značky Škoda Octavia. Na křižovatce se na něj náhle z protisměru vyřítil malý náklaďák Volkswagen Transporter, který řídil třicetiletý muž.

Ten jel ve směru od obce Nový Dvůr na Stanětice. Aby řidič Škodovky odvrátil čelnímu nárazu, vjel s autem co nejblíže k pravému okraji silnice. Po následném bočním střetu bylo jeho osobní auto odraženo do silničního příkopu a poté čelně narazilo do listnatého stromu. „Při dopravní nehodě došlo k lehkému zranění řidiče osobního vozidla. Ten byl převezen do Domažlické nemocnice k ošetření. Alkohol byl u řidičů vyloučen provedenou dechovou zkouškou. Na osobním vozidle Škoda Octavia byla škoda vyčíslena na 30 tisíc korun, na nákladním vozidle vznikla škoda rovněž 30 tisíc korun. Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Domažlicích,“ sdělila policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Zdroj: PČR