VIDEO: Brusle jako beranidlo? Na Smíchovském nádraží to odnesl autobus

Zdroj: Policie ČR

PRAHA – Policisté pátrají po muži, který bruslemi rozbil přední dveře autobusu. Muže zachytily kamery. Pokud vandala poznáváte, kontaktujte prosím linku 158.

Policisté pátrají po muži, který rozbil skleněnou výplň předních dveří linkového autobusu,“ informoval dnes policejní mluvčí Jan Rybanský. Případ vandalismu se odehrál ve středu pátého května, kolem sedmnácté hodiny, na konečné autobusu Smíchovské nádraží. Dosud neznámý muž zde přecházel vozovku, když tu ho míjel autobus, který směřoval na seřadiště.

Ten muže ani neomezil, ani neohrozil. Přesto se muž k autobusu vrátil, použil své brusle jako zbraň a rozbil přední dveře. Podezřelého muže zachytily kamery v autobusu a také kamery v metru. Pokud muže poznáváte nebo víte, kde by se mohl zdržovat, kontaktujte prosím linku 158. Za trestný čin poškození cizí věci hrozí pachateli až dvanáct měsíců za mřížemi. Záznamy z kamer naleznete na tomto odkazu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.