Agresivní opilý mladík se chtěl prát s policisty

Ilustrační fotografie, zdroj: Shutterstock

DOMAŽLICKO – Včera kolem deváté hodiny večer si policejní hlídka musela poradit s jedním agresivním pětadvacetiletým mužem, který se s nimi chtěl prát. Událost se stala v obci Zahořany.

Policisté na místo byli povoláni, aby tam pomohli vyřešit vzniklý spor o dítě, když tu se do incidentu vložil mladík. Začal policisty vulgárně urážet a při komunikaci s nimi si odmítal nasadit roušku. Na výzvy, aby svého jednání zanechal, nereagoval. Místo toho zaujal bojový postoj a policistům tvrdil, že jim „jí flákne“. Následně byl zajištěn a vyzván k dechové zkoušce. „Odborné měření elektronickým přístrojem bylo s pozitivním výsledkem 2,03 promile alkoholu v krvi. Zajištěný muž se uklidnil a klidný byl i při eskortě do protialkoholní záchytné stanice v Plzni. Policisté jeho jednání evidují jako přestupek proti veřejnému pořádku,“ uvedla policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.