Cestující, pozor na změny trasy MHD

Foto: Oficiální www města Hradec Králové

HRADEC KRÁLOVÉ – Rekonstrukce vozovky nebo havárie horkovodu způsobí změny v autobusové dopravě, spoje tak mohou nabrat mírná zpoždění. Některé zastávky budou dočasně bez obsluhy.

Z důvodu rekonstrukce části silnice v ulici Brněnská bude o dvou víkendech uzavřená část křižovatky u obchodního centra Futurum. Konkrétně se jedná o dny 22. – 23.5. a 29. – 30.5. „V obou etapách nebude umožněn příčný přejezd z ulice Jana Masaryka do ulice Mrštíkova (i v opačném směru – týká se linek č. 9 a 25) a nebude možné odbočení z ulice Jana Masaryka doleva do ulice Brněnská (týká se linek č. 18 a 27). Z tohoto důvodu budou linky č. 9, 18, 25, 27 a 52 vedeny po objízdné trase,“ dodává za město Michal Komárek.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Další dočasné změny postihnou linky č. 14, 51 a 52 kvůli částečné uzavírce ulice v Lipkách. Ve dnech 24. – 31. 5. bude vedena objízdná trasa ulicemi Gebauerova a Baarova. V obou směrech pak bude vynechaná zastávka Bavlna.