Herci z Klicperova divadla zahrají open air

Ilustrační foto: pixabay

NÁCHOD, HRADEC KRÁLOVÉ – Protiepidemická opatření se sice rozvolňují, ale hraní uvnitř divadel bude možné pouze za dodržování přísných podmínek. Klicperovo divadlo proto v létě odehraje celkem tři open air představení v Náchodě.

Divadelníci z Klicperova divadla v královéhradecké metropoli hledali vhodný venkovní prostor k hraní s větší kapacitou návštěvníků. Nakonec ho našli v klášterních zahradách v Broumově. Od 1. do 3. července zde uvedou komedii Lakomec a Erbenovu Kytici. „Díky Vzdělávacímu a kulturnímu centru Broumov a Agentuře pro rozvoj Broumovska tak vyroste v zahradách broumovského kláštera pódium a sezení pro 300 diváků. Unikátní prostor klášterních zahrad se tak stane na začátku léta dějištěm tří exkluzivních představení. Přímo pod širým nebem budou moci diváci zažít neopakovatelnou atmosféru živých představení,” říká za divadlo Martin Sedláček.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.