Nezletilý cestující zaútočil skleněnou lahví na řidiče, ta mu způsobila řeznou ránu

Zdroj: MP Brno

BRNO – Slovní a později pěstní konflikt oznámili dispečeři dopravního podniku v pondělí brzy ráno na linku 156. Nezletilý u hlavního nádraží napadl řidiče a způsobil mu zranění. Nyní je v rukou republikové policie.

Nejprve šlo o slovní rozepři mezi mladíkem a třicetiletým pracovníkem, která vyústila v rány pěstí, povalení na zem a udeřením skleněnou lahví. Ta se nárazem o řidičovu hlavu roztříštila a střepy způsobily hlubokou řeznou ránu za levým uchem. „Operační středisko městské policie na místo vyslalo jednu z hlídek. Když ji útočník spatřil, pokusil se dát na útěk,“ říká o případu tisková mluvčí Markéta Skřivánková. To se mu ale nepovedlo, strážníci ho spoutali a jako důvodně podezřelého z trestného činu předali republikové policii. Hlídka zraněnému muži poskytla první pomoc a přivolala zdravotníky. Ti řidiče ošetřili a převezli sanitkou do nemocnice.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.